Τετάρτη, 07 Σεπτεμβρίου 2011 19:03
Το πρόγραμμα των αγώνων Α1 Κατηγορίας
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11-09-2010)
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηρ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18-09-2010)
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρ.
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΔΟΞΑ Καμπάνη
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (25-09-2010)
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΔΟΞΑ Καμπάνη
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02-10-2010)
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10-2010)
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-10-2010)
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηρ.
ΔΟΞΑ Καμπάνη Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης 12 ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23-10-2010)
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδ.
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30-10-2010)
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20-11-2010)
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΔΟΞΑ Καμπάνη
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27-11-2010)
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (04-12-2010)
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηρ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11-12-2010)
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπ.
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (08-01-2011)
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
2ος ΓΥΡΟΣ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15-01-2011)
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηρ.
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΔΟΞΑ Καμπάνη
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22-01-2011)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (29-01-2011)
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5-2-2011)
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12-2-2011)
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-02-2011)
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπ.
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-02-2011)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηρ.
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (05/03/2011)
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/03/2011)
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19/03/2011)
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/03/2011)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης
ΔΟΞΑ Καμπάνη ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηρ. ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02-04-2011)
ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου ΠΑΟΝΕ Επταλόφου
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου
ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα
ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών
ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09-04-2011)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Ποντοηράκλειας ΕΘΝΙΚΟΣ Σ.Μουριών
ΠΑΟΝΕ Επταλόφου ΔΟΞΑ Καμπάνη
ΗΡΑΚΛΗΣ Αργυρούπολης ΑΠΟΛΛΩΝ Μαυρονερίου
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Γυν/στρου ΕΘΝΙΚΟΣ Αξιούπολης
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Μανδρών ΑΣΤΕΡΑΣ Βαλτοτοπίου
ΑΚΡΙΤΑΣ Ακρίτα ΑΠΟΛΛΩΝ Πευκοδάσους
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Πλαγιάς ΚΕΡΑΥΝΟΣ Βάθης