Τρίτη, 16 Απριλίου 2024, 6:01:50 μμ
Δευτέρα, 09 Οκτωβρίου 2023 10:46

Σταυροί υποψηφίων συμβούλων Δημήτρη Κυριακίδη

Ακολουθούν οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων του Δημήτρη Κυριακίδη με ενσωμάτωση σταυρών 83,93% (47/56 ΕΤ) στο Κιλκίς, 94,74% στη δημοτική ενότητα Γαλλικού (18/19 ΕΤ), 100% (7/7 ΕΤ)στη δημοτική ενότητα Δοϊράνης, 90,63 (29/32 ΕΤ) στη δημοτική ενότητα Κρουσσών, 81,82% (9 / 11 ΕΤ) στη δημοτική ενότητα Μουριών, 90% (18 / 20 ΕΤ) στη δημοτική ενότητα Πικρολίμνης και 91,67% (11 / 12 ΕΤ) στη δημοτική ενότητα Χέρσου.

 

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ

 

 Δημοτική Ενότητα  Κιλκίς

Χατζηαποστόλου Ιωάννης του Βασιλείου

1.887

Κοσμίδης Θεμιστοκλής (Θέμης) του Δημητρίου

1.283

Μητρούλης Ηλίας του Αθανασίου

1.248

Ανθρακίδης Θεμιστοκλής του Αιμίλιου

1.216

Γιαννακούλα - Ζιούτα Αικατερίνη του Ιωάννη

1.185

Καραμπίδης Βασίλειος του Ιωάννη

1.050

Καζαντζίδης Αναστάσιος (Σούλης) του Μιχαήλ

998

Θεοδωρίδης Δημήτριος του Θεόφιλου

995

Μπαλάσκας Γεώργιος του Ανδρέα

906

Αβραμίδης Νικόλαος του Γεωργίου

880

Πογέλης Ανέστης του Δημητρίου

844

Μασμανίδου - Τσάβαλου Μαρία του Γεωργίου

828

Φωτιάδης Δημήτριος (Τσίμπος) του Φωτίου

825

Παπαδόπουλος Θεόκλητος (Θεοκλής) του Αναστασίου

816

Νικολαΐδης Αιμίλιος του Δημητρίου

799

Στανημερόπουλος Νικόλαος του Αριστογένη

793

Πουντζουκίδης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ

736

Ξενιτίδης Χαρίλαος του Φωτίου

699

Πανάγος Ιωάννης του Κωνσταντίνου

637

Καριοφύλλης Αθανάσιος (Κανακάρης) του Αντωνίου

636

Ελευθεριάδης Γεώργιος της Πελαγίας

621

Κεμανίδης Γεώργιος (Κεμάν) του Αναστασίου

615

Πεντζερετζής Πρόδρομος (Μάκης) του Αποστόλου

612

Αποστολίδης Απόστολος - Γεώργιος του Κωνσταντίνου

586

Σαλαβασίδης Πέτρος του Κωνσταντίνου

569

Τοπαλίδης Δημήτριος του Στυλιανού

484

Κάκαρη Βαρβάρα του Αλέξανδρου

469

Ζαβρακίδης Γεώργιος του Μιχαήλ

463

Δημητριάδου Ευδοξία (Εύη) του Αθανασίου

437

Κουτούλας Δημήτριος (Πολυτσάκης) του Αθανασίου

421

Ηλιάδης Γεώργιος του Χρήστου

386

Παπαδόπουλος Αναστάσιος (Τάσος) του Παύλου

379

Ιωαννίδου Σοφία του Αιμίλιου

379

Κωνσταντινίδου Αρχόντισσα (Αρχοντούλα) του Νικολάου

374

Ανδρεάδης Ιωάννης του Ανδρέα

368

Παπαδόπουλος Ελευθέριος (Λευτέρης) του Νικολάου

358

Αναστασιάδης Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Εμμανουήλ

346

Παυλίδης Κωνσταντίνος του Βασιλείου

324

Αρχοντίδης Βασίλειος του Χρήστου

310

Λουνής Αναστάσιος του Ιωσήφ

275

Μωυσίδου Ευφροσύνη του Χαράλαμπου

253

Λεοπούλου Σοφία του Χρήστου

236

Ευσταθιάδη Βιολέττα του Δημητρίου

228

Τριγώνη Πασχαλίνα (Λίνα) του Πέτρου

225

Λιναρδάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

210

Χοροζοπούλου Παρθένα (Νόπη) του Χρήστου

192

Τανάνη Ιωάννα (Καρυπίδου) του Γεωργίου

189

Παπουτσή Αναστασία του Λαζάρου

178

Γεωργιάδου Κυριακή (Κική) του Πολύκαρπου

172

Δρεντζίδης Παναγιώτης του Ιωάννη

169

Μοχωρίδου Ζωή του Αναστασίου

138

Καλαϊτζής Νικόλαος (Κατανάς) του Σταμάτιου

138

Κωστόπουλος Θεόδωρος του Αποστόλου

51

 

Δημοτική Ενότητα Γαλλικού

Πατλάκη Ελένη του Χαράλαμπου

631

Μπλούκος Κωνσταντίνος του Νικολάου

533

Χωλίδης Νικόλαος του Ιορδάνη

460

Πεϊκίδου Σουλτάνα (Τάνια) του Ηλία

456

Μωυσίδου Μαρία του Ευγένιου

453

Σιδηρόπουλος Χρήστος του Γεωργίου

437

Σοφού Χρυσή του Ιωάννη

357

Χαραλαμπίδης Αντώνιος (Φούνες) του Χαράλαμπου

297

Μελετίδης Αβραάμ του Κωνσταντίνου

293

Γεωργούσης Δημήτριος του Γεωργίου

114

 

Δημοτική Ενότητα Δοϊράνης

Παπακώστας Κωνσταντίνος του Χρήστου

858

Σισμανίδης Ιωάννης του Συμεών

502

Παπαδοπούλου Ευδοκία (Φλώρου) του Δημητρίου

458

 

Δημοτική Ενότητα Κρουσσών

Σημαιοφορίδης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου

2.014

Τσολακίδης Λάζαρος του Γεωργίου

712

Θρήσκου Βάϊα (Βάγια) του Αλέξανδρου

655

Ισαακίδης Ιωάννης (Κοντός) του Γεωργίου

539

Αθανασιάδης Γεώργιος του Δημητρίου

513

Τσαβδαρίδης Γεώργιος του Αριστείδη

490

 

Δημοτική Ενότητα Μουριών

Καρυπίδης Ευστάθιος του Ιωάννη

842

Τρούπης Σταύρος του Περικλή

188

Γαϊτανίδης Στέφανος του Δημητρίου

169

 

Δημοτική Ενότητα Πικρολίμνης

Γιαρήμαγας Νικόλαος του Κυριάκου

1.329

Τσιφτσής ’γγελος (Μπορμπόκης) του Χρήστου

1.130

Κουρτίδης Βλάσιος του Συμεών

717

Παπαδοπούλου Ελένη (Λένα) του Ανδρέα

521

Σαπλατέρα Βασιλική του Ηλία

453

Παντελίδης Ιορδάνης (Παραδάκης) του Ανέστη

416

Γιαννακίδου Παρθένα (Νόπη) του Κωνσταντίνου

368

Ασλανίδης Απόστολος του Δημητρίου

165

 

Δημοτική Ενότητα Χέρσου

Καμενίδης Κωνσταντίνος του Νικολάου

633

Αγαθαγγελίδης Αναστάσιος (Τάσος) του Θεοφύλακτου

550

Σαρβανίδης Χρήστος του Νικολάου

374

Γαβουχίδου Αναστασία του Γεωργίου

319