Κώστας Σιωνίδης
υπ. Δήμαρχος Παιονίας
Ανακοινώνουμε την υποψηφιότητα της κας Μαλαματένιας Παπαδοπούλου, με την «Παιονία της Προόδου», στις δημοτικές εκλογές του Οκτωβρίου, στην δημοτική κοινότητα Πολυκάστρου.
Ακόμη, την υποψηφιότητα του κ. Χρήστου Τσεσμετζή, στην δημοτική κοινότητα Ρυζίων. Την υποψηφιότητα του κ. Κυριάκου Σταμπουλή, στην δημοτική κοινότητα Λιμνοτόπου.
Κώστας Σιωνίδης
υπ. Δήμαρχος Παιονίας