Τρίτη, 16 Απριλίου 2024, 5:03:28 μμ
Δευτέρα, 09 Οκτωβρίου 2023 17:13

Σταυροί υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων συνδυασμού "Νέα Ισχυρή Παιονία - Χρήστος Γκουντενούδης"

Δείτε τους σταυρούς των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του συνδυασμού "Νέα Ισχυρή Παιονία - Χρήστος Γκουντενούδης".

 
 
Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣταυροίΔημοτική Ενότητα
1
 ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΑΤΣΙΚΑΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
786ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
2
 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
752ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
3
 ΣΚΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
746ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
4
 ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΙΔΕΡΗ
726ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
5
 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ
674ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
6
 ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
631ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
7
 ΜΟΥΡΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
624ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
8
 ΔΕΠΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
578ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
9
 ΜΠΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
565ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
10
 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
535ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
11
 ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
519ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
12
 ΤΡΑΧΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΘΕΟΧΑΡΗ
503ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
13
 ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
486ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
14
 ΑΠΟΥΣΙΔΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
475ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
15
 ΙΓΓΙΛΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
469ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
16
 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΚΑΣΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
465ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
17
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ - ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΡΟΥΜΑΝ) του ΙΩΑΝΝΗ
448ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
18
 ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
439ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
19
 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
431ΕΥΡΩΠΟΥ
20
 ΤΑΤΣΙΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
399ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
21
 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΣΑΒΒΑ
395ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
22
 ΖΩΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΤΣΟΛΙΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
362ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
23
 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΜΕΡΗ
357ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
24
 ΜΕΜΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
353ΕΥΡΩΠΟΥ
25
 ΤΣΙΟΝΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
349ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
26
 ΝΑΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
341ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
27
 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΧΩΜΑΤΑΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
327ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
28
 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
311ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
29
 ΔΑΣΚΑΛΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
287ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
30
 ΚΟΥΠΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
286ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
31
 ΑΛΟΥΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΛΑΡΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
270ΕΥΡΩΠΟΥ
32
 ΜΟΥΖΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
262ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
33
 ΜΟΥΓΙΑΝΤΣΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ
248ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
34
 ΖΗΛΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
245ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
35
 ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
227ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
36
 ΠΑΣΙΑΤΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
227ΛΙΒΑΔΙΩΝ
37
 ΚΑΣΙΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
226ΕΥΡΩΠΟΥ
38
 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΣΑΑΚ
218ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
39
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡ του ΣΑΒΒΑ
217ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
40
 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
212ΕΥΡΩΠΟΥ
41
 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
199ΕΥΡΩΠΟΥ
42
 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
199ΕΥΡΩΠΟΥ
43
 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
190ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
44
 ΠΕΝΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
189ΕΥΡΩΠΟΥ
45
 ΤΣΑΓΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ) του ΑΛΕΚΟΥ
187ΛΙΒΑΔΙΩΝ
46
 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
177ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
47
 ΤΣΕΡΝΙΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
173ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
48
 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ - ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ
169ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
49
 ΜΑΝΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΝΙΟΝΙΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
151ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
50
 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ
141ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
51
 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
136ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
52
 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
133ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
53
 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
128ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
54
 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
92ΕΥΡΩΠΟΥ
55
 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
90ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
56
 ΜΟΥΡΑΤΙ ΘΩΜΑ του ΚΙΑΝΙ
67ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
57
 ΜΠΑΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
59ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
58
 ΔΕΡΒΕΝΤΛΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
39ΕΥΡΩΠΟΥ
59
 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
19ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
Σημείωση: Τα εκλογικά αποτελέσματα που παρουσιάζονται στην ιστοσελίδα είναι σύμφωνα με τα τηλεγραφήματα των Δικαστικών Αντιπροσώπων. Τα επίσημα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν από τα Πρωτοδικεία.