Δευτέρα, 15 Απριλίου 2024, 10:09:03 πμ
Δευτέρα, 09 Οκτωβρίου 2023 17:06

Σταυροί υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων συνδυασμού "Παιονία της Προόδου - Κωνσταντίνος Σιωνίδης"

Δείτε τους σταυρούς των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του συνδυασμού "Παιονία της Προόδου - Κωνσταντίνος Σιωνίδης".

 
 
Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣταυροίΔημοτική Ενότητα
1
 ΤΖΟΥΡΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
1.674ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
2
 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1.661ΕΥΡΩΠΟΥ
3
 ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1.538ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
4
 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1.202ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
5
 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1.146ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
6
 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
1.113ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
7
 ΚΑΛΑΒΑΖΗΣ ΚΥΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
988ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
8
 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
921ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
9
 ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
911ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
10
 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
887ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
11
 ΚΑΠΕΤΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
848ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
12
 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
831ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
13
 ΝΙΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
829ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
14
 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
816ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
15
 ΔΕΒΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
749ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
16
 ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
744ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
17
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
706ΕΥΡΩΠΟΥ
18
 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
699ΕΥΡΩΠΟΥ
19
 ΓΚΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
688ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
20
 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
634ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
21
 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
628ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
22
 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
623ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
23
 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
620ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
24
 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΠΟΤΖΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ
575ΕΥΡΩΠΟΥ
25
 ΣΤΕΡΓΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΕΠΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
554ΕΥΡΩΠΟΥ
26
 ΤΣΙΤΕΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
543ΕΥΡΩΠΟΥ
27
 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
538ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
28
 ΠΑΜΠΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
512ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
29
 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
486ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
30
 ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
455ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
31
 ΠΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
449ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
32
 ΑΡΙΑΝΤΖΗ ΝΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
415ΕΥΡΩΠΟΥ
33
 ΤΟΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
408ΛΙΒΑΔΙΩΝ
34
 ΤΙΡΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
387ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
35
 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
371ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
36
 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
333ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
37
 ΔΗΜΗΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
332ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
38
 ΤΖΟΥΡΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
294ΛΙΒΑΔΙΩΝ
39
 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
290ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
40
 ΠΑΣΑΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
258ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
41
 ΝΤΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
255ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
42
 ΧΑΤΖΗΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
254ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
43
 ΖΙΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
229ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
44
 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
220ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
45
 ΠΙΠΙΛΑΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
216ΕΥΡΩΠΟΥ
46
 ΔΕΛΙΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
204ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
47
 ΝΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
187ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
48
 ΜΟΣΙΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
175ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
49
 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
162ΕΥΡΩΠΟΥ
50
 ΓΙΑΝΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
158ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
51
 ΓΚΟΥΝΤΕΝΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
140ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
52
 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ-ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
94ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
53
 ΣΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΟΡΔΑΝΗ
92ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
54
 ΑΣΑΡΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΑΝΟΥ
89ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
55
 ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΒΑΛΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
76ΛΙΒΑΔΙΩΝ
56
 ΝΤΙΒΙΑΚΑ ΑΝΤΡΕΑΣ του ΠΑΝΤΗ
71ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
57
 ΜΟΥΣΑΛΛΑΡΙ ΝΤΕΝΙΣΑ (ΑΘΗΝΑ) του ΦΕΣΤΙΜ
61ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
58
 ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
58ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
59
 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
44ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
60
 ΤΑΞΙΔΗ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
15ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
Σημείωση: Τα εκλογικά αποτελέσματα που παρουσιάζονται στην ιστοσελίδα είναι σύμφωνα με τα τηλεγραφήματα των Δικαστικών Αντιπροσώπων. Τα επίσημα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν από τα Πρωτοδικεία.