Γ' Εθνική

Τετάρτη, 22 Ιανουαρίου 2014 22:42

Αθλητική ΠΡΩΙΝΗ 21-1-2014

Συντάκτης:

athlhtikh-proini-21-1-2014 (2)Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων στην Αθλητικη Πρωινή 21-1-2014

Σάββατο, 18 Ιανουαρίου 2014 19:47

Αθλητική ΠΡΩΙΝΗ 14-1-2014

Συντάκτης:

athlhtik-proiniΟλα τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της τελευταίας αγωνιστικής.

Συντάκτης:

kilkisiakosΤη πρώτη του γνωριμία με τους ποδοσφαιριστές είχε σήμερα ο νέος προπονητής του Κιλκισιακού Γιάννης Ζαπρόπουλος. Μετά τη καθιερωμένη ομιλία ξεκίνησε η προετοιμασία για τον εντός έδρας αγώνα με τον Εθνικό Νέου Αγιονερίου.

Συντάκτης:

kilkisiakos-2013-2014Την Κυριακή ήταν η βροχή που στάθηκε εμπόδιο στη νίκη του Κιλκισαικού επί του ισχυρού Βυζάντιου μέσα στο Κοκκινόχωμα. Τη Δευτέρα ο καιρός ήταν ποδοφαιρικός και βοήθησε να αναδειχθεί η διαφορά ποιότητας των δυο ομάδων. Ο Κιλκισιακός όχι μόνο δεν απώλεσε το 0-2 του πρώτου ημιχρόνου

kilkisiakos-logoΤην ευκαιρία να μειώσει την διαφορά από τις πρώτες θέσεις έχασε ο Κιλκισιακός, ο οποίος αναδείχθηκε ισόπαλος 0-0 στην Πετρούσα με την τοπική Δόξα. Η ψυχραιμία στη τελική προσπάθεια έλειψε από τους παίκτες του κ. Σημαιοφορίδη, με τον τερματοφύλακα Μπαντή να αποκρούει πέναλτι στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

Τετάρτη, 02 Οκτωβρίου 2013 19:37

Άστοχος και άτυχος!

Συντάκτης:

kilkisiakos-2013-2014Δεύτερη ήττα σε ισάριθμους αγώνες για τον Κιλκισιακό, καθώς ο Πανσερραϊκός όντας πιο εύστοχος και τυχερός πήρε τους τρεις βαθμούς επικρατώντας με 2-1 των γηπεδούχων. Το αποτέλεσμα αδικεί τον ΑΟΚ καθώς στο δεύτερο ημίχρονο έπιασε πολύ καλή απόδοση και θα μπορούσε στο τέλος να πάρει αυτός τη νίκη.

Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2013 23:19

Α.Ο.ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ :Ξεκίνημα για ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ