Κυριακή, 26 Μαΐου 2024, 1:46:05 πμ
Δευτέρα, 11 Οκτωβρίου 2010 09:15

Με δυναμική νίκης

mpalaskas


Μέσα σε πανηγυρικό κλίμα πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη η πρώτη συνάντηση όλων των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του συνδυασμού ΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΗ, που ουσιαστικά σηματοδότησε και την επίσημη έναρξη του προεκλογικού αγώνα. Ο Υποψήφιος Δήμαρχος Κιλκίς, κ. Ευάγγελος Μπαλάσκας, αφού ευχήθηκε καλή επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους, τόνισε την ιδιαίτερη δυναμική που εμφανίζει ο συνδυασμός σε όλες τις εκλογικές περιφέρειες του Δήμου Κιλκίς και εξέφρασε την αισιοδοξία του ότι η εκλογή μπορεί να επιτευχθεί από την πρώτη Κυριακή.
Παράλληλα ζήτησε από τους υποψηφίους να εντείνουν τις επισκέψεις τους σε όλες τις εκλογικές περιφέρειες του δήμου μας για να προβάλλουν το πρόγραμμα του συνδυασμού και να αφουγκραστούν τους δημότες.

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ
Εκλογική Περιφέρεια Γαλλικού -Υποψήφιοι
Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΓΑΛΛΙΚΟΥ
3. ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΑΚΗΣ) ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
4. ΣΑΤΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
6. ΤΥΡΙΤΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ    ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Δοϊράνης -Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1. ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
2. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Κιλκίς - Υποψήφιοι
Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠ. ΟΤΕ-ΠΡ.ΑΝΑΠΗΡΩΝ-ΝΟΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
2. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΝΟΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
5. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ-ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ    ΕΛΕΝΗ    ΟΙΚΙΑΚΑ
6. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ-ΖΙΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
7. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8. ΔΙΑΛΛΙΝΑ ΑΜΑΛΙΑ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
9. ΖΑΜΠΕΛΗ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΩΦΩ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
10. ΗΛΙΑΔΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ (ΑΚΗΣ) ΙΑΤΡΟΣ ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
11. ΚΑΚΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
12. ΚΑΟΥΡΜΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
13. ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
14. ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΝΟΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
15. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
16. ΛΟΥΠΕΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
17. ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
18. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ (ΜΑΡΙΑ)    ΟΙΚΙΑΚΑ
19. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
20. ΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ  Δ/ΝΤΗΣ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟΥ
21. ΠΑΓΩΝΗΣ    ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΗΣ
22. ΠΑΚΑ-ΚΥΜΠΑΡΙΔΗ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΝΟΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΚΣ
23. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ
24. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ-ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
25. ΣΕΡΑΣΚΕΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
26. ΤΑΜΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Δ/ΝΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
27. ΤΕΡΖΗΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Κρουσσών -
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1. ΑΛΠΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΡΟΥΣΣΩΝ
3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
4. ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΛΜΑΤΙΑΣ
5. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
6. ΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΡΧΙΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ πρ. ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
7. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
8. ΠΟΓΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ     ΗΛ.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΝΟΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Μουριών –
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1. ΜΑΡΙΝΙΔΟΥ-ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ν.Α. ΚΙΛΚΙΣ
2. ΜΟΥΤΕΣΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ-ΠΡΩΗΝ Δ/ΝΤΡΙΑ Ν.Α. ΚΙΛΚΙΣ
3. ΤΖΩΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΕΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Πικρολίμνης -
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
3. ΚΑΛΠΑΚΗΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
5. ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΓΕΩΠΟΝΟΣ
6. ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ν.Α. ΚΙΛΚΙΣ-ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΙΚΡΟΛΙΜΝΗΣ
7. ΤΣΙΝΙΚΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΙΚΡΟΛΙΜΝΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Χέρσου – Υποψήφιοι
Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ
2. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕΣΙΤΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
3. ΙΝΤΖΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ
4. ΝΑΟΥΜΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΠΟΝΟΣ