Κυριακή, 21 Ιουλίου 2024, 4:49:09 πμ
Πέμπτη, 25 Ιουνίου 2009 14:50

Δεκάδες μαθητές του Κιλκίς στο «ΜΙΚΡΟ ΕΥΚΛΕΙΔΗ»

Δεκάδες μαθητές της Ε’ και ΣΤ’ τάξης των δημοτικών σχολείων του νομού μας πρώτευσαν στο διαγωνισμό «Μικρός Ευκλείδης» της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας.
Οι μαθητές θα βραβευτούν σε ειδική τελετή του Παραρτήματος Κιλκίς της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, που θα γίνει σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί έγκαιρα, μετά της έναρξη της σχολικής χρονιάς. Οι μαθητές που βραβεύτηκαν είναι:
Οι ανωτέρω μαθητές θα βραβευτούν σε ειδική τελετή του Παραρτήματος Κιλκίς της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, που θα γίνει σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί έγκαιρα, μετά της έναρξη της σχολικής χρονιάς

.ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1. ΔΑΝΑΚΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2. ΠΑΤΡΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΚΟΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
3. ΛΙΑΒΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
4. ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
1. ΖΗΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
2. ΜΑΤΣΚΟΥ ΝΙΚΗ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ
1. ΣΕΪΤΑΝΙΩΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
2. ΤΟΣΟΥΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
3. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΘΕΑΝΩ
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΤΣΙΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΚΟΤΣΑΠΟΥΪΚΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
5. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1. ΚΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
2. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
3. ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΛΛΕΛΟΣ
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
1. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2. ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
1. ΔΟΥΚΟΥΖΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΦΩΚΙΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΧΥΣΑ
ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. 2. ΒΙΤΛΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2.  ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ
ΓΚΟΥΝΤΕΝΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
1. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
1. ΣΑΡΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΚΟΠΙΝΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΙΣΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
1. ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΑΤΣΙΚΜΠΑΣΗ ΦΑΝΗ
1. ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2. ΚΑΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΤΣΙΚΜΠΑΣΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΑΝΑΗ
1. ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
2. ΧΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1. ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΓΚΑΝΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3. ΓΚΑΝΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ-ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1. ΖΗΣΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
2. ΜΥΣΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΟΡΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1. ΠΑΠΑΣΤΑΪΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ
2. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
1. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΣΟΟΥΤΙΣΙΑΚ-ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
2. ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
3. ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ