Κυριακή, 21 Απριλίου 2024, 9:02:12 πμ
Τετάρτη, 27 Αυγούστου 2008 15:13

Επιτυχόντες Γενικού Λυκείου με το 10%

1ο Γενικό Λύκειο Κιλκίς

 

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΒΟΥΚΙΔΟΥ                 ΑΓΓΕΛΙΚΗ       ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΝΑ     721 ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)          ΗΜ.
ΓΚΑΡΑΝΗ                  ΣΤΕΛΛΑ         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΑΡΕΤΗ    643 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΕΡΓΑΣΙΑΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)                             ΗΜ.
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                ΧΡΗΣΤΟΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ    ΜΑΡΙΑ    736 ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)     ΗΜ.
ΖΑΧΙΛΑ                   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΛΕΝΗ    542 ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)                         ΗΜ.
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ  625 ΙΑΤΡΙΚΩΝ    ΕΡΓ/ΡΙΩΝ  TEI ΛΑΡΙΣΑΣ                                      ΗΜ.
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ              ΚΑΛΛΙΟΠΗ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ  537 ΦΥΤΙΚΗΣ      ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)                  ΗΜ.
ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΙΔΗΣ           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΣΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΧΡΥΣΟΥΛΑ 119 NOMIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                      ΗΜ.
ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΟΥ           ΕΙΡΗΝΗ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑ   143 ΠAIΔAΓΩΓIKO  ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ  ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)                        ΗΜ.
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ               ΙΩΑΝΝΗΣ        ΠΑΥΛΟΣ     ΕΛΙΣΑΒΕΤ 361 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)                          ΗΜ.
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΗ     703 ΣΧΕΔ.&ΠΑΡΑΓ. ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)                         ΗΜ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ             ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ      ΜΙΧΑΗΛ     ΑΓΓΕΛΙΚΗ 647 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                            ΗΜ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ             ΕΛΕΝΗ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΟΛΥΞΕΝΗ 583 ΕΜΠΟΡΙΑΣ   &  ΔΙΑΦ/ΣΗΣ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                  ΗΜ.
ΠΑΠΑΚΟΥΛΑ                ΞΑΝΘΟΥΛΑ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΧΡΥΣΗ    121 NOMIKHΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)                                             ΗΜ.
ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥ               ΠΑΡΘΕΝΑ        ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΑ  593 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ   TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)                         ΗΜ.

 

2ο Γενικό Λύκειο Κιλκίς

 

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ             ΦΩΤΕΙΝΗ        ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΜΑΡΓΑΡΙΤ 694 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                        ΗΜ.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ              ΟΛΓΑ           ΙΩΑΝΝΗΣ    ΦΑΝΟΥΛΑ  741 ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)           ΗΜ.
ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ                ΑΘΗΝΑ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΕΥΣΤΑΘΙΑ 575 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ                                                 ΗΜ.
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ            ΒΑΣΙΛΙΚΗ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 595 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΣΕΡΡΩΝ                                    ΗΜ.
ΚΟΛΙΑΤΟΥ                 ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ 302 IATPIKHΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)                                      ΗΜ.
ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ               ΑΝΤΩΝΙΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 869 ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ  ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ                      ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ       ΗΜ.
ΜΑΚΡΙΔΟΥ                 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΑΣΤ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΜΑΡΙΑ    703 ΣΧΕΔ.&ΠΑΡΑΓ. ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)                         ΗΜ.
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ          ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΧΑΡΙΚΛΕΙ 510 ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ                              ΗΜ.
ΜΩΥΣΙΔΟΥ                 ΠΑΡΘΕΝΑ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΒΑΡΒΑΡΑ  725 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)          ΗΜ.
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ            ΕΥΓΕΝΙΑ        ΙΩΑΝΝΗΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΙ 726 ΕΜΠΟΡ. ΚΑΙ ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟIΟΝΤΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.(ΦΛΩΡΙΝΑ)    ΗΜ.
ΡΑΜΠΙΔΗΣ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙ 317 OIKONOMIKΩN  EΠIΣTHMΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)                           ΗΜ.
ΡΑΠΤΗ                    ΗΛΙΑΝΑ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ 168 ΘEATPOY ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                      ΗΜ.
ΣΑΒΒΑ                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΓΕΣΘΗΜΑΝ 692 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI  ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)                               ΗΜ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ          ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΦΙΑ    329 ΣTATIΣTIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ                                    ΗΜ.
ΤΣΟΓΓΙΔΗΣ                ΘΕΟΔΩΡΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ    ΔΙΑΜΑΝΤΩ 349 ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)                    ΗΜ.
ΧΑΡΙΣΗ                   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ      ΧΑΡΙΣΗΣ    ΚΑΛΟΥΔΑ  334 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)                       ΗΜ.

 

1ο Γενικό Λύκειο Αξιούπολης

 

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΓΕΩΡΓΙΟΥ                 ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΧΡΗΣΤΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΑ  316 OPΓANΩΣHΣ  KAI  ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN  ΠΕΙΡΑΙΑ                           ΗΜ.
ΚΕΧΑΓΙΑ                  ΜΑΡΙΑ          ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΕΝΟΒΕΦΑ 586 ΔΙΑΧΕΙΡIΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ  TEI ΚΑΒΑΛΑΣ                                   ΗΜ.
ΜΥΡΟΦΤΣΑΛΗΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΚΩΝ ΝΟΣ    ΜΑΡΙΑ    575 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ                                                 ΗΜ.
ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ               ΣΟΦΟΚΛΗΣ       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΩΤΙΚΑ   537 ΦΥΤΙΚΗΣ      ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI  ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)                  ΗΜ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ             ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     ΙΟΡΔΑΝΗΣ   ΣΟΦΙΑ    493 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ  TEI ΚΑΒΑΛΑΣ                                             ΗΜ.
ΤΟΔΑΣ                    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΜΙΧΑΗΛ     ΚΥΡΙΑΚΗ  734 ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚ.(ΓΡΕΒΕΝΑ) ΗΜ.
ΤΣΙΓΓΙΑΒΟΥΡΙΔΟΥ          ΔΕΣΠΟΙΝΑ       ΙΩΑΝΝΗΣ    ΠΟΥΛΧΕΡΙ 625 ΙΑΤΡΙΚΩΝ    ΕΡΓ/ΡΙΩΝ  TEI ΛΑΡΙΣΑΣ                                      ΗΜ.

 

Γενικό Λύκειο Σ.Σ. Μουριών

 

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΖΑΓΝΑΦΕΡΗ                ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΜΑΡΙΑ    516 ΟΧΗΜΑΤΩΝ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                ΗΜ.

 

Γενικό Λύκειο Πολυκάστρου

 

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ               ΙΩΑΝΝΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΕΛΩ     505 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                            ΗΜ.
ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗΣ              ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 353 ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)                                ΗΜ.

 

Γενικό Λύκειο Ευρωπού

 

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΒΕΛΛΙΝΗΣ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΧΡΗΣΤΟΣ    ΜΑΡΙΑ    311 OIKONOMIKΩN  EΠIΣTHMΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                       ΗΜ.
ΓΕΩΡΓΙΟΥ                 ΠΑΡΘΕΝΑ        ΞΕΝΟΦΩΝ    ΕΥΘΑΛΙΑ  542 ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)                         ΗΜ.
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ                ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΗ    414 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                  ΗΜ.

 

Γενικό Λύκειο Γουμένισσας

 

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΚΑΡΑΤΖΙΑ                 ΜΑΡΙΝΑ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΜΑΡΙΑ    621 ΙΑΤΡΙΚΩΝ    ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ TEI  ΑΘΗΝΑΣ                                    ΗΜ.
ΠΙΨΟΥ                    ΕΛΕΝΗ          ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΜΑΡΙΑ    703 ΣΧΕΔ.&ΠΑΡΑΓ. ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)                         ΗΜ.
ΠΡΩΙΤΣΗΣ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΕΛΕΝΗ    703 ΣΧΕΔ.&ΠΑΡΑΓ. ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)                         ΗΜ.

 

Γενικό Λύκειο Καμπάνη

 

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΣΙΜΟΥ                    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      ΑΝΔΡΕΑΣ    ΧΡΥΣΟΥΛΑ 724 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ  TEI ΚΑΒΑΛΑΣ                                   ΗΜ.
ΤΖΟΦΩΛΗ                  ΕΙΡΗΝΗ         ΧΡΗΣΤΟΣ    ΙΩΑΝΝΑ   111 ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                   ΗΜ.