Τρίτη, 27 Φεβρουαρίου 2024, 2:52:44 μμ
Δευτέρα, 07 Ιουλίου 2008 05:27

Οι αριστούχοι μαθητές γυμνασίων , λυκείων και ΕΠ.Α.Λ

Από τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας  Εκπαίδευσης  Κιλκίς ανακοινώνονται τα ονόματα των αριστευσάντων μαθητών και μαθητριών των Γυμνασίων, Λυκείων και ΕΠ.ΑΛ του Νομού Κιλκίς για το σχολικό έτος 2007-2008


1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Α ΤΑΞΗ
ΚΡΥΩΝΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20
ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 12/13
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ    ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 11/13
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 11/13
ΚΩΦΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19 11/13
ΚΕΤΣΕΤΣΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 10/13
ΚΕΤΣΕΤΣΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 10/13
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 19  8/13
ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19  8/13
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19  8/13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  8/13
ΠΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19  7/13
ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΟΥ    ΖΩΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 19  6/13
ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19  6/13
ΔΡΕΠΑΝΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ-ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19  4/13
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19  4/13
ΜΗΤΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19  4/13
ΝΙΚΗΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19  4/13
ΚΑΤΣΙΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ19  3/13
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ     19  3/13
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19  1/13
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19  1/13
ΒΑΧΑΡΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19
ΣΤΑΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 19
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 19
ΦΥΡΟΓΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 12/13
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 11/13
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 11/13
ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 18 11/13
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 18 11/13
ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΥΡΩΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 10/13
ΣΟΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΜΙΧΑΗΛ 18 10/13
ΜΠΑΜΠΑΛΙΟΥΤΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18  9/13
ΜΠΟΣΤΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 18  9/13
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18  9/13
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 18  9/13
ΚΟΥΡΑΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 18  8/13
ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18  7/13
ΝΙΖΑΜΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18  7/13
Β’ ΤΑΞΗ
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 20
ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20
ΚΥΖΙΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 20
ΣΙΜΟΓΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 12/13
ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 12/13
ΚΑΤΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 11/13
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 11/13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 10/13
ΚΑΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19  9/13
ΚΕΤΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ ΜΙΧΑΗΛ 19  8/13
ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19  7/13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19  7/13
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19  4/13
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19  3/13
ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΝΑΖΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 19  3/13
ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19  3/13
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΣΑΠΦΩ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 19  3/13
ΞΥΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19  2/13
ΣΤΑΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 19  2/13
ΠΑΠΑΪΟΡΔΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΕΤΡΟΣ 19  1/13
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΓΑΒΡΙΗΛ 18 10/13
ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18  9/13
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18  8/13
ΚΑΠΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18  8/13
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18  8/13
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ 18  7/13
Γ’ ΤΑΞΗ
ΛΙΑΡΕΤΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 20
ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 12/13
ΠΑΠΑΘΑΝΑΗΛ ΑΝΝΑ ΦΩΤΙΟΣ 19 12/13
ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 12/13
ΓΡΟΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 11/13
ΠΑΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 11/13
ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΦΙΛΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 10/13
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19  9/13
ΣΥΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 19  9/13
ΠΑΡΔΑΛΗ ΦΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  6/13
ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19  5/13
ΣΑΦΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙ 19  5/13
ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ     ΙΩΑΝΝΗΣ 19  5/13
ΚΑΡΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19  4/13
ΒΟΥΡΔΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 19  3/13
ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19  2/13
ΚΕΦΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19  2/13
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19  1/13
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 19  1/13
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19  1/13
ΜΠΑΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19
ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ    ΓΕΩΡ. 18 12/13
ΧΑΤΖΗΚΙΑΝ ΗΛΙΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 18 11/13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 18  7/13

2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ    
Α ΤΑΞΗ
Ακριτίδου Πολυξένη Νικόλαος 19 12/13
Ασβεστόπουλος Γεώργιος Βασίλειος 19  9/13
Θεοδωρίδης Αβραάμ Γεώργιος 19  9/13
Τσερτσίδου Εριφύλη Σπυρίδων 19  9/13
Παπαδοπούλου Ελένη Μωυσής 19  8/13
Χατζηκυριάκου Εύη Παναγιώτης 19  8/13
Δαμιανίδου-Μπάμπα Παρασκευή-Ραφαηλία Γεώργιος 19  7/13    
Καρακάσης Χριστόδουλος Νικόλαος 19  7/13
Καλεμκερίδου Μαρία Νικόλαος 19  6/13
Κέλλη Βασιλική Κωνσταντίνος 19  6/13
Τραϊνός Χρήστος Κυριάκος    19  6/13
Τσιτάκη    Χρυσάνθη     Μιχαήλ 19  6/13
Κουτσούκος Ανδρέας Γεώργιος 19  4/13
Μαριοράκης Χρυσοβαλάντης Θεοχάρης 19  1/6
Παπαδοπούλου Μάρθα Πέτρος 19  2/13
Πολατίδου Ανθούλα Χαράλαμπος 19  2/13
Πουλτσάκης Χρήστος Δημήτριος 19  2/13
Χονδροματίδης Γεώργιος Αναστάσιος 19  2/13
Παρκοσίδης Αδάμ Αναστάσιος 19  1/13
Πουλτουρτζίδου Αναστασία Μελέτιος 19  1/13
Κηπουρού Ελένη Κων/νος    19
Σέμπρος Ανδρέας Χρήστος    19
Τριανταφυλλίδης Ιάκωβος Τριαντάφυλλος 19
Ατανάσοβα Κριστίνα Στοιάν    18 12/13
Κάκαρης Θεοφάνης Νικόλαος 18 12/13
Αθανασόπουλος Γεώργιος Δημήτριος 18 11/13
Βαφειάδης Σωτήριος Αθανάσιος 18 10/13
Ιορδανίδης Ευστάθιος Ηλίας 18 10/13
Φωτιάδης Κλήμης     Γεώργιος    18 10/13
Λιάτος    Γεώργιος Κωνσταντίνος 18  9/13
Σιδηροπούλου Δήμητρα Κοσμάς 18  9/13
Ιωαννίδου Δέσποινα Ιωάννης 18  8/13
Μηναρετζής ΧρυσόστομοςΠαναγιώτης 18  7/13
Φουτσιτζή Αγγελική  Σωτήριος 18  7/13
Β’ ΤΑΞΗ
Γεωργούσης Αναστάσιος Δημήτριος 19 12/13
Κάκαρης Αλέξανδρος Νικόλαος 19 11/13
Μπαλάσκας Δημήτριος Ευάγγελος 19  9/13
Παπαδοπούλου Μαρία Θεόδωρος 19  9/13
Πεταλά    Μαρία-Χρυσούλα Ιωάννης 19  8/13
Αντωνιάδου Αλεξάνδρα Βασίλειος 19  7/13
Μιχαλόπουλος Νικόλαος Αντώνιος 19  6/13
Σαλαβασίδου Μαρία Κωνσταντίνος 19  5/13
Καντίδου Αθανασία Ιωάννης 19  3/13
Παπαδοπούλου Αλεξάνδρα Γεώργιος 18 11/13
Γκιζιώτης Παναγιώτης Ανάργυρος 18  9/13
Καπουσίδου Μαρία Στέφανος 18  9/13
Μιχαλοπούλου Ιφιγένεια Αντώνιος 18  8/13
Ταταβέλη Βασιλική Απόστολος 18  8/13
Βελιάδου Αικατερίνη Πολυχρόνης 18  7/13
Γ’ ΤΑΞΗ
Καπουσίδου Βαΐτσα Στέφανος 20
Πουλτσάκη Γεωργία Δημήτριος 19 10/13
Τσολοζίδου Σταυρούλα Ηλίας 19 10/13
Αμοιρίδου Καλλιόπη Παναγιώτης 19  7/13
Σέκι Μαρία-Έλενα Κλάους-Μικαέλ 19  7/13
Αζδαρίδου Ευγενία Βασίλειος 19  3/13
Αραμπατζής Αθανάσιος Ευάγγελος 19  3/13
Παπαδοπούλου Ελένη Θρασύβουλος 19  1/13
Καμίδου Γεωργία    Πολύμερος 19
Χατζημήτρου Κων/νος Παρασκευάς 19
Παναγιωτίδου Δέσποινα Γεώργιος 18 12/13
Βιδιαδάκης Εμμανουήλ Μιχαήλ 18 10/13
Καρασίμου Χριστίνα Γεώργιος 18 10/13
Νικολαΐδου Παρασκευή Χρήστος 18  9/13
Ασβεστόπουλος Θεοδόσιος Βασίλειος 18  8/13
Αθανασιάδου Σουμέλα Ιωάννης 18  7/13

3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Α ΤΑΞΗ
ΤΣΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 20
ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ     ΣΤΑΥΡΟΣ 20
ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 11/13
ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 19 10/13
ΝΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 19 10/13
ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19  9/13
ΒΑΛΟΥΚΤΣΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ 19  7/13
ΜΑΖΑΡΙ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΝΑΜΙΚ 19  7/13
ΤΣΙΡΑΜΠΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19  6/13
ΜΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  5/13
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19  3/13
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19  3/13
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΣ 19  2/13
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19  2/13
ΜΑΜΟΥΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝ. 18 12/13
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ 18 12/13
ΜΠΟΖΟΪΔΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    18 11/13
ΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 10/13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 18  9/13
ΛΟΚΟΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 18  8/13
ΛΟΚΟΒΙΤΟΥΒΑΡΒΑΡΑ ΜΙΧΑΗΛ 18  7/13
Β’ ΤΑΞΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛ 20
ΖΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 20
ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΣΟΦΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 20
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ  20
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 10/13
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 10/13
ΛΙΑΒΒΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ19  8/13
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19  7/13
ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19  7/13
ΧΑΝΤΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19  6/13
ΖΕΡΖΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ 19  5/13
ΤΡΑΓΙΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19  5/13
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19  4/13
ΚΩΦΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 19  2/13
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 12/13
ΚΙΧΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 12/13
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΣΑΡΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18 11/13
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 18 11/13
ΤΣΑΠΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18  8/13
ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΣ 18  7/13
ΣΤΑΝΗΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18  7/13
Γ’ ΤΑΞΗ
ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
ΣΙΑΠΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19 12/13
ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 11/13
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ     ΣΟΦΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 19 10/13
ΛΟΚΟΒΙΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 19 10/13
ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19  9/13
ΜΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  9/13
ΜΕΜΟ    ΜΑΡΣΙΝΤΑ ΜΑΡΙΑ    ΦΑΤΟΣ 19  6/13
ΤΥΜΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19  6/13
ΕΓΚΟΡΙΑΝ ΔΑΥΙΔ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 18 12/13
ΚΑΖΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18  8/13
ΛΟΥ'Ι'ΖΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΥΖΩΗΣ 18  7/13

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
Α’ ΤΑΞΗ
ΝΙΚΑΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,8
ΜΑΜΟΥΚΑΡΗΣ    ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19,5
ΣΤΡΕΛΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΡΑΝΚ - ΝΤΙΤΕΡ 19,5
ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,4
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,3
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,3
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,1
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    19,1
ΟΡΛΙΑΚΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19,1
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΙΣΤΟΤ. 19,1
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΣΟΝΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19
ΚΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19
ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18,9
ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18,8
ΔΙΠΙΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,7
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 18,7
ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,6
ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,6
ΛΑΣΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18,5
ΝΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,5
ΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18,4
ΞΥΝΙΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18,4
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18,3
ΜΠΟΥΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,3
ΟΥΓΓΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18,3
ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18,1
ΤΑΤΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,1
Β’ ΤΑΞΗ
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΣΟΝΙΑ ΗΛΙΑΣ 19,9
ΝΙΚΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,9
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19,8
ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19,6
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΗΛΙΑΣ 19,4
ΜΙΧΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,4
ΜΠΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,2
ΠΡΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19,1
ΚΙΟΣΙΑ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ ΜΙΧΑΗΛ 18,7
ΣΤΑΝΙΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,7
ΚΑΡΟΥΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 18,6
ΕΓΚΟΡΙΑΝ ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 18,3
ΤΣΟΜΕΖΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,3
ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18,2
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,2
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,1
ΣΤΟΪΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΛΕΩΝΙΔΑΣ 18,1
Γ’ ΤΑΞΗ
ΜΟΣΧΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΟΣΧΟΣ 19,6
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ 19,5
ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19,5
ΜΠΑΖΙΡΓΙΑΝΝΗ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19,4
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19,1
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 19
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19
ΣΤΡΕΛΕ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΝΚ-ΝΤΙΤΕΡ    19
ΜΑΛΓΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,8
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,7
ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 18,7
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18,7
ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18,7
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΑΜΨΩΝ 18,6
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 18,5
ΠΟΥΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18,5
ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    18,5
ΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18,4
ΖΙΚΙΡΙΔΟΥ ΖΩΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,4
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 18,3
ΚΕΛΤΣΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 18,3
ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,2
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18,1
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,1
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΙΜΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,1

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
Α’ ΤΑΞΗ
ΜΑΤΣΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19,8
ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 19,7
ΣΕΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,4
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΞΑΝΘΗ ΜΕΛΗΣ 19
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΚΥΡΙΑΚΟΣ 19
ΠΑΧΝΗ ΒΑΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19
ΤΣΕΡΤΣΙΔΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣΠΥΡΙΔΩΝ    18,9
ΚΙΟΤΕΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 18,8
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18,6
ΙΑΣΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ  18,6
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,5
ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 18,5
ΤΣΑΒΑΧΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    18,5
ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 18,4
ΚΑΚΑΒΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,4
ΜΟΝΕ ΛΟΡΕΝΑ ΜΑΞΙΜ 18,4
ΠΕΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,4
ΤΕΡΖΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,2
Β’ ΤΑΞΗ
ΚΟΤΣΑΠΟΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,7
ΑΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 19,4
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,3
ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,3
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,2
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 18,9
ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΑΣ 18,8
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 18,8
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΓΑΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,5
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,5
ΚΑΡΑΤΑΝΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18,5
ΤΖΑΛΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ 18,5
ΜΑΡΙΟΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 18,4
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΟΛΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18,4
ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18,4
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18,3
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,3
ΚΑΛΠΟΥΡΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,2
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΒΑΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    18,2
Γ’ ΤΑΞΗ
ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,7
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19,4
ΚΑΡΑΤΑΝΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19,4
ΚΑΤΣΑΝΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΩΜΑΣ 19,4
ΜΠΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 19,2
ΤΣΟΓΓΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,2
ΚΙΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,9
ΜΠΟΔΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,9
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,9
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΥΜΕΩΝ 18,8
ΙΑΣΟΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 18,8
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ    18,8
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,7
ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ 18,5
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18,5
ΜΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18,5
ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 18,5
ΤΗΛΚΕΡΙΔΟΥ ΑΥΓΗ ΦΑΙΔΩΝ 18,5
ΚΕΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 18,4
ΤΑΤΣΙΟΣ ΠΑΤΡΙΚ ΡΑΦΑΗΛ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 18,1
ΦΥΣΕΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,1

1ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ
ΤΑΞΗ: Β Κύκλος - Υγείας και Πρόνοιας - Υποστήριξη Ιατρικών και Βιολογικών Εργαστηρίων    
Τμήμα: ΓΙΒΕ                        
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18  9/11
Τάξη: Β Κύκλος - Κομμωτικής - Αισθητικής  - Κομμωτικής Τέχνης    Τμήμα: ΓΚ1
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  1/10
Τάξη: Β Κύκλος - Υγείας και Πρόνοιας - ΒΟΗΘΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ    Τμήμα: ΓΝ1
ΚΑΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΧΡΗΣΤΟΣ  20    
ΚΟΥΡΟΥΤΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20
ΚΑΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  1/2
ΤΖΑΝΤΙΔΟΥ ΙΩΝΑ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 19  2/5
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19  3/10
ΚΕΛΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 19  1/10        
Τάξη: Β Κύκλος-Υγείας και Πρόνοιας - ΒΟΗΘΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ    Τμήμα: ΓΝ2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΙΩΝ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 19 9/10 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  19  7/10
ΠΕΡΟΝΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ  19  3/5
ΒΕΛΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19  1/2
ΣΑΚΑΛΑΚΗ ΤΑΜΑΡΑ ΠΕΤΑΡ 19  2/5
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19  1/5
ΓΑΛΤΣΙΔΗ ΟΥΛΙΑΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ    ΑΝΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 18  9/10
ΠΡΙΝΤΖΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18  9/10
ΓΙΩΤΗ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18 8/9
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18  3/5
ΣΑΜΟΛΑΔΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18  3/5        
Τμήμα Γενικής Παιδείας:Α3
ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19.3

2ο ΕΠΑ.Λ
2ος Κύκλος, Οικονομίας και Διοίκησης, Υπαλλήλων ΟικονομικώνΥπηρεσιών
Πολυτσάκη Ειρήνη 20                    
Μποζίδου Ταμάρα 19 3/11                    
Καραμπίνη Ελένη    19 1/11
2ος Κύκλος, Μηχανολογικός, Ψυκτικών Εγκαταστάσεων και Κλιματισμού    
Πορταρίδης Στέργιος 19                    
Καρατάσης Ανδρέας 18 7/10    

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ
Γ' ΤΑΞΗ
ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ    19.4
Δ' ΤΑΞΗ    
ΔΡΕΝΤΖΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    18.4
ΕΡΕΜΙΑΝ ΒΑΡΒΑΡΑ    18.1
ΠΑΠΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ    19.1

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΠΤΙΣΤΗ    
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ    
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19  2/ 12
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 19
ΒΑΧΑΡΕΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 18  8/ 12
ΚΑΪΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 19  2/ 12
ΚΙΟΣΣΕ ΜΑΡΙΑ 18  10/12
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ    
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΙΔΟΥ ΚΕΡΑΤΣΑ-ΙΩΑΝΝΑ 19  1/ 12
ΠΕΤΡΟΚΙΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 19

ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΜΠΑΝΗ
Α ΤΑΞΗ
ΖΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 11/13        
 ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    19 11/13        
ΜΑΛΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 11/13        
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 10/13        
ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19 10/13        
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 10/13        
ΠΑΝΤΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  8/13        
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19  7/13        
ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 19  6/13        
ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19
ΤΡΥΦΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18  8/13
ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΒΑ    ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΝΩΛΗΣ 18  7/13
 Β’ ΤΑΞΗ                
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19 11/13
ΔΙΓΚΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19  6/13
ΠΟΥΝΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΧΡΗΣΤΟΣ 19  6/13
ΣΑΚΑΤΖΗ ΖΩΗ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 19  1/3
ΔΗΜΟΥ-ΔΗΜΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19  3/13
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19  1/13
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18 11/13
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 10/13
ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΔΟΜΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 10/13
ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 18  9/13
ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18  9/13
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18  7/13
Γ’ ΤΑΞΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 20
ΜΑΚΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 12/13
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ 19  8/13
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΙΛΟΝΑ ΜΑΛΧΑΖ 19  8/13
ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  7/13
ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  6/13
ΜΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΑΡΕΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19  6/13
ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 19  6/13
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19  5/13
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19
ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18 12/13
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 10/13
ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 18  9/13

ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ
Α’ ΤΑΞΗ
Τσινασλανίδου Παρασκευή Σάββας 19   12/13
Καρυπίδου Καλλιόπη  Γεώργιος 19   11/13
Τσαντάκη Χρυσούλα  Νικόλαος 19     
Β’ ΤΑΞΗ
Αλμασίδου Αντωνία Γεώργιος 20
Γ’ ΤΑΞΗ
Καλφοπούλου Χριστίνα  Αδαμάντιος 19   1/13

ΓΥΜΝΑΣΙΟ–ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΝΕΟΥ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
Α’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ                
Βεργετίδου Τριανταφυλλιά    Ελευθέριος 18 9/ 13    
Γιλτίδης Λεωνίδας Προδρόμου 19 4/ 13    
Λόλα Παρασκευή Πέτρος 19 4/ 13    
Τσολακίδου Δέσποινα Σάββας 19 5/ 13    
Καλτσίδου Ευθυμία Σάββας    19 6/ 13    
Παντελίδου Αικατερίνη Χρήστου19 7/ 13    
Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ    
Κουρτίδου Μαγδαληνή Κλήμης 18 12/13    
Λαζάρου Μαλαματένια Αλεξάνδρου 19  1/13
Σιδηρόπουλος Ιωάννης Γεώργιος 19  2/13
Ουζουνίδου Αικατερίνη Αθανάσιος 19  6/13
Κοντοστάθη Ελένη Ελευθέριος 19 12/13
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Δανιηλίδου Ευαγγελία Αθανάσιος 18 12/13
Α' ΛΥΚΕΙΟΥ
Δημητρίου Ιωάννης Άγγελος    19
Λαζάρου Δήμητρα     Αλέξανδρος 19  3/10
Β' ΛΥΚΕΙΟΥ
Παπαπροδρόμου Ζηνοβία Κυριάκος 16 6/ 10
Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ
Παντελίδου Κυριακή Χρήστος 17 5/ 10

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ
Α’ ΤΑΞΗ                
ΖΛΑΤΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
ΚΑΛΑΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΗΛΙΑΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ
ΠΑΧΝΗ-ΤΣΙΤΗΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ
ΣΕΡΕΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ    
ΤΣΙΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
Β' ΤΑΞΗ
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ
Γ' ΤΑΞΗ
ΚΑΤΙΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α’ ΤΑΞΗ
ΔΕΛΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΙΚΟΣΙ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΚΑΡΑΤΕΡΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΠΡΟΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΓΚΙΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΕΝΔΕΚΑΤΑ
ΑΒΡΑΑΜ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΑΜΠΡΑΖΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ
ΛΕΡΑ ΚΛΕΜΠΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΠΕΤΕΙΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
Β’ ΤΑΞΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΙΚΟΣΙ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΚΟΣΙ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ    ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ    ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΜΟΥΡΤΙΟΓΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΤΖΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΡΙΜΠΑ    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΜΕΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΤΡΙΤΟ
ΣΑΡΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΒΑΒΑΤΣΟΥΛΑ ΟΛΓΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΡΑΜΠΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
Γ’ ΤΑΞΗ
ΠΑΠΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΣΑΜΑΡΑ ΣΗΜΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΨΑΡΡΑ    ΓΕΩΡΓΙΑ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΤΡΙΤΟ
ΦΥΝΤΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ
ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ
ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
ΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
Β ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΝΑΣΙΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ
ΗΣΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ
ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ-ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
ΠΑΤΣΟ ΤΟΝΑ ΣΩΤΗΡΑΚΙ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ
Γ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΤΙΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ    
Β' ΤΑΞΗ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 10/11
ΜΕΤΑΞΑ  ΡΑΦΑΗΛΙΑ 20
Γ' ΤΑΞΗ
ΚΟΤΣΑΠΟΪΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18 8/ 12

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α’ ΤΑΞΗ
Κιτσικίδου Ηλέκτρα Κυριάκος 19  9/11
Τομπουλίδου Μαρία Αθανάσιος 19  8/11
Αγγελίδου Κωνσταντίνα Αβραάμ 19  5/11
Β’ ΤΑΞΗ
Γεωργιάδης Ευάγγελος Κυριάκος 19  6/11
Ξανθοπούλου Αλεξάνδρα-Αραμπέλλα    Φίλιππος 19  3/11
Κιουρτσίδου Κυριακή Μιχαήλ 18  1/2
Γ’ ΤΑΞΗ
Τομπουλίδου Βενετία Αθανάσιος 20
Μωυσιάδου Μαρία Θεόφιλος 19  5/6
Συμεωνίδης Κωνσταντίνος Ιωάννης 19  2/3
Σωπίδου Ουρανία     Κων/νος 19  1/2
Καρυπίδης Νικόλαος Παύλος18  3/4
Κιτσικίδου Ελευθερία-Παναγιώτα Κυριάκος 18  1/2

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
Α’ ΤΑΞΗ
ΔΕΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19 11/13
ΠΥΡΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19 11/13
ΣΤΑΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 19 10/13
ΤΣΙΛΙΦΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  9/13
ΓΚΑΝΤΣΙΝΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19  8/13
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΙΟΣ 19  8/13
ΖΑΡΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19  7/13
ΤΣΕΛΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΙΑΣ19  7/13
ΧΑΝΤΖΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19  5/13
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19  4/13
ΠΡΟΝΤΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19  4/13
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     19  4/13
ΜΟΥΡΤΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19  3/13
ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΛΙΞ 19  2/13
ΤΟΥΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 19  1/13
ΖΑΡΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
ΚΙΑΧΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
ΜΠΡΑΓΚΟΒΙΤΣ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 19
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 18 11/13
ΣΑΛΙΓΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18 10/13
ΜΠΑΛΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18  9/13
ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18  8/13
ΠΕΛΕΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    18  8/13
Β’ ΤΑΞΗ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 12/13
ΒΑΪΤΣΙΔΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ ΒΑΪΤΣΗΣ 19 11/13
ΔΕΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    19 11/13
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 11/13
ΜΕΡΑΧΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19  9/13
ΠΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19  9/13
ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19  9/13
ΜΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΗΝΑΣ 19  5/13
ΣΑΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19  1/13
ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 18 11/13
ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18 10/13
ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ18  8/13
Γ’ ΤΑΞΗ
ΧΑΛΔΟΓΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 19 10/13
ΜΗΤΣΟΥ ΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 19  8/13
ΓΚΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19  7/13
ΠΑΠΑΣΤΑΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ 19  7/13
ΤΟΣΟΝΙΔΟΥ-ΝΤΕΚΕΡ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΚΑ ΙΣΑΑΚ 19  6/13
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 19  1/13
ΠΟΥΛΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ    ΗΛΙΑΣ 19  1/13
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19
ΓΟΚΤΣΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 18 11/13
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 18 10/13
ΑΛΒΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ 18  9/13
ΣΙΓΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18  9/13
ΖΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18  7/13
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 18  7/13

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΕΡΣΟΥ
Α’ ΤΑΞΗ
Κόνιαρη Πρεσβεία 19  2/3
Στεφανίδου Όλγα-Παρθένα 19  1/4
Μπουγιουκλίδου Χριστίνα 18 11/12
Βασιλειάδης Γεώργιος 18  5/6
Ρίζου Ραφαηλία-Ειρήνη 18  5/6
Αθανασοπούλου Σοφία 18  3/4
Μπρόζου Κατερίνα 18  3/4
Στεφανίδης Αχιλλέας 18  1/2
Τσαπαροπούλου Βαίτσα18  1/2
Β’ ΤΑΞΗ
Κωνσταντινίδου Αικατερίνη 19  5/6
Στεφανίδου Αγγελική 19  5/6
Μποτίτσης Ελευθέριος 18  1/2
Γ’ ΤΑΞΗ
Μπλοχινά Τατιάνα 19  11/12
Μπουγιουκλίδου Ιωάννα 19  5/12
Τσιραμπίδου Σοφία 18 11/12
Καλπακίδου Βικτωρία 18  7/12

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
Α’ ΤΑΞΗ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    19,6
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 19,6
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,5
ΛΑΜΠΗ ΣΟΦΙΑΣΤΑΥΡΟΣ 19,5
ΜΗΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 19,4
ΧΑΛΔΟΓΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 19,3
ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,2
ΓΚΟΥΝΤΕΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19
ΛΙΘΟΞΟΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,9
ΔΕΛΗΠΑΛΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,4
ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗ 18,4
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,1
Β’ ΤΑΞΗ
ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,5
ΚΥΡΙΜΛΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19,5
ΜΠΑΙΝΟΥΖΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,5
ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,3
ΜΗΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 19,3
ΣΙΓΟΥΡΤΖΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19,3
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,1
ΤΟΖΑΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19
ΚΟΥΛΙΝΑ ΖΩΗ ΜΙΧΑΗΛ 18,7
ΧΑΤΖΗΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,4
ΔΕΛΙΣΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,2
ΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18,1
Γ’ ΤΑΞΗ
ΤΣΙΛΙΦΙΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    19,6
ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    19,2
ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ    ΗΡΑΚΛΗΣ 19,2
ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    19
ΝΑΝΤΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18,9
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18,7
ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18,7
ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ    18,6
ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18,5
ΠΑΡΔΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ 18,4
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,3
ΡΟΥΚΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18,3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 18,2
ΠΕΝΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,2
ΤΣΑΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΣΜΑΣ 18,1
ΧΑΡΙΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18,1

ΛΥΚΕΙΟ ΧΕΡΣΟΥ
Α’ ΤΑΞΗ
Σταυροπούλου Νεκταρία Νικόλαος 19.1
Β’ ΤΑΞΗ
Γεωργιάδου Βασιλική Γεώργιος 18.6
Γ’ ΤΑΞΗ
Ποτουρίδης Γεώργιος Σάββας 18.3
Παπαϊωάννου Κωνσταντίνα    Πέτρος 19.6
Χονδροματίδου Δέσποινα Αθανάσιος 19

ΕΠΑΛ/ΤΕΕ  ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΪΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ    19 9/10
ΒΟΥΖΑ ΤΡΑΪΑΝΗ 19 4/10
ΜΗΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 19 8/10
ΠΕΡΠΡΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 18 7/11
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 19 5/10
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 19 5/10
ΤΣΙΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 5/10
ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18  1/10

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
Α’ ΤΑΞΗ
ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 12/13
ΤΕΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 11/13
ΣΜΙΛΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ 19 10/13
ΠΕΤΡΕΝΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 19  9/13
ΤΑΠΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19  4/13
ΑΪΔΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19  2/13
ΑΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19  2/13
Β’ ΤΑΞΗ
ΛΕΤΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ19 12/13
ΤΑΤΣΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 19 10/13
ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19  9/13
ΡΑΪΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 19  8/13
ΣΟΥΛΟΥΝΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ19  7/13
ΠΕΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19  2/13
ΖΕΓΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 11/13
ΑΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ18  9/13
ΠΑΠΑΚΑΡΜΕΖΗ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18  8/13
Γ’ ΤΑΞΗ
ΖΑΧΙΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 11/13
ΛΙΤΗΤΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    19  8/13
ΚΟΥΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19  7/13
ΜΥΡΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19  7/13
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΡΩΠΟΥ
A’ ΤΑΞΗ
Κόλεβα Νελίνα Νικόλα 19  2/13
Καραγιαννοπούλου Βασιλική Απόστολος 19  1/13
Γεωργιάδου Αναστασία Κωνσταντίνος    18  8/13
Στεργίδου Ελπινίκη Χρήστος 19 10/13
Παπαδοπούλου Ελένη Δημήτριος 19  4/13
Μυλωνάς Χρήστος Αναστάσιος 18 10/13
Τραγαράκη Μαρία Ελένη Αντώνιος 18 10/13
B’ ΤΑΞΗ
Κωνσταντινίδου Ειρήνη - Μαρία Τριαντάφυλλος 19  9/13
Κωνσταντίνου Ιωάννης Νικόλαος 19  2/13
Καραγιοβάνη Ευφροσύνη Γεώργιος 19  1/13
Κετσεκιουλάφη Στυλιανή Κωνσταντίνος 18 10/13
Κουνουπάκης Παναγιώτης Γεώργιος 18  9/13
Βιτλάρης Δημήτριος Ηλίας 18  7/13
Λάμπρου Φωτεινή     Αθανάσιος 19  7/13
Μαυρουδή Ευαγγελία Πέτρος 19  3/19
Σαμπάνι Τζίλντα Πελλούμπ    19  3/19
Λάμπρου Ευαγγελία Αθανάσιος 18 10/13
Γ’ ΤΑΞΗ
Τσιρίκη Σοφία Γεώργιος 19 12/13
Σπυρίδου Αικατερίνη Δημήτριος 19  6/13
Σαββόγλου Βασίλειος Κωνσταντίνος 19  2/13

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥΡΙΩΝ
Α' ΤΑΞΗ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 20
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19  4/11
ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19  1/11
ΣΟΝΤΟΓΛΟΥ ΕΡΡΙΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18  7/11
Β' ΤΑΞΗ
ΝΤΑΒΤΙΑΝ ΒΑΡΤΟΥΧΙ ΣΑΜΒΕΛ 19  5/11
ΚΑΡΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19  3/11
ΠΙΛΙΝΤΣΙ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 18  8/11
ΧΑΣΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 18  7/11
Γ' ΤΑΞΗ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 11/12
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19  5/6
ΖΕΡΖΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19  1/4
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18  3/4

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
Α’ ΤΑΞΗ
ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,7
ΠΑΣΑΛΙΩΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ 19,1
ΑΪΔΑΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,7
ΓΑΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,6
ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 18,5
ΚΟΥΒΑΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ18,1
Β’ ΤΑΞΗ
ΛΙΤΗΤΑΡΗ ΑΝΝΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,4
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19,3
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19,2
ΣΙΑΓΛΗ ΕΛΕΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19
ΚΟΥΣΙΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,6
ΖΟΥΠΚΟΛΙ ΑΝΑ ΚΟΛΙ 18,1
Γ’ ΤΑΞΗ
ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19,3
ΤΣΙΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 19,2
ΣΛΑΜΑΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18,9
ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18,8
ΜΠΕΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 18,8
ΠΕΤΡΕΝΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,6
ΑΤΣΙΟΒΑ ΜΑΡΙΝΑ ΜΠΟΡΙΣ 18,5
ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 18,4
ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18,3

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΡΩΠΟΥ
Α’ ΤΑΞΗ
Σπυρίδου Ευθυμία Δημήτριος ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ
Κικίρη Μαρία Ιορδάνης ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ
Κασικτσή Ελευθερία Γεώργιος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ
Κοροβίνη Παναγιώτα Όθωνας ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ
Μπούρα Αναστασία Ιωάννης ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ
Σπυρίδου Σμαραγδή Δημήτριος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ
Β’ ΤΑΞΗ
Κεραμιδά Παρασκευή Γεώργιος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ
Δουλκερίδου Άννα Δημήτριος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
Γ’ ΤΑΞΗ
Πολίτη    Αθανασία Φίλιππος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
Ιωαννίδου Μαρία Κωνσταντίνος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ
Λάμπρου Ζωή Γεώργιος ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ

ΓΕΛ ΜΟΥΡΙΩΝ
Α' ΤΑΞΗ
ΓΑΒΡΑ ΣΟΦΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18, 7
Β' ΤΑΞΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 18, 2
ΣΤΕΑΦΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18.6