Η Ελληνική Λύση είναι το μόνο κόμμα που ενδιαφέρεται για την Ελλάδα και τον Έλληνα. Είναι το κόμμα που και θέλει και μπορεί να βγάλει τη χώρα από αυτόν τον κυκεώνα που έχει περιέλθει.
Δεν μπορεί η Ελλάδα να σέρνεται πίσω από πολιτισμικούς νάνους.
Με μπροστάρη τον πρόεδρό μας, Κυριάκο Βελόπουλο, όλοι μαζί θα παλέψουμε να δώσουμε λύσεις και να μπορέσουμε να ορθώσουμε το ανάστημά μας και την Ελληνική υπερηφάνεια μας.
Καλή δύναμη στον δύσκολο αγώνα μας, με υψηλά ποσοστά στην Ελληνική Λύση.
Σαββίδου Παρθένα (Νούλα)
Υπ. Βουλευτής ν. Κιλκίς