![](/images/stories/2008/5-6/fotia.jpg)
- Συνολικό αριθμό κατοίκων των χωριών σας που βρίσκονται σε ορεινούς όγκους περιφέρεια σας.
- Καταγραφή όλων των ηλικιωμένων που ζουν μόνοι τους και έχουν πρόβλημα στην μετακίνηση (π.χ. άτομα με ακουστικά προβλήματα, υπερήλικες, ασθενείς κ.λπ)
- Καταγραφή των στοιχείων και τηλεφώνων (σταθερών και κινητών) των αρμοδίων κάθε χωριού που βρίσκεται σε ορεινούς όγκους περιφέρειεας σας (τουλάχιστον τεσσάρων ατόμων).
- Την καταγραφή πυροσβεστικών κρουνών προς διευκόλυνση των πυροσβεστικών οχημάτων
- Καταγραφή ασφαλή χώρων συγκέντρωσης πολιτών, όπως Κεντρικές Πλατείες, Γήπεδα και κ.λπ
- Καταγραφή των διαθέσιμων οχημάτων του Δήμου σας καθώς και τα πλήρη στοιχεία των οδηγών και αναπληρωτών αυτών (ονοματεπώνυμα, τηλέφωνα σταθερών και κινητών)